Artikelcode (SKU): 681459 SKU leverancier: SM0IPWN01081802803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681459
EAN 5902134247397
SKU leverancier SM0IPWN01081802803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 280 MM