Artikelcode (SKU): 682025 SKU leverancier: SMIPWFN20081802603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682025
EAN 5902134252391
SKU leverancier SMIPWFN20081802603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 260 MM