Artikelcode (SKU): 682026 SKU leverancier: SMIPWFN20081802803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682026
EAN 5902134252407
SKU leverancier SMIPWFN20081802803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 280 MM