Artikelcode (SKU): 681463 SKU leverancier: SM0IPWN01082003004
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681463
EAN 5902134252124
SKU leverancier SM0IPWN01082003004
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Verpakking Zakje stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Schroef 300 MM