Artikelcode (SKU): 681464 SKU leverancier: SM0IPWN01082003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681464
EAN 5902134252278
SKU leverancier SM0IPWN01082003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 320 MM