Artikelcode (SKU): 682027 SKU leverancier: SMIPWFN20082002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682027
EAN 5902134252414
SKU leverancier SMIPWFN20082002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 280 MM