Artikelcode (SKU): 682028 SKU leverancier: SMIPWFN20082003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682028
EAN 5902134252421
SKU leverancier SMIPWFN20082003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 300 MM