Artikelcode (SKU): 681465 SKU leverancier: SM0IPWN01082203203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681465
EAN 5902134247403
SKU leverancier SM0IPWN01082203203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 320 MM