Artikelcode (SKU): 681431 SKU leverancier: SM0IPTN000801153
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681431
EAN 5902134201603
SKU leverancier SM0IPTN000801153
Merk PGB FASTENERS
Lengte 115 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V