Artikelcode (SKU): 681432 SKU leverancier: SM0IPTN000801353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681432
EAN 5902134201610
SKU leverancier SM0IPTN000801353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 135 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V