Artikelcode (SKU): 681434 SKU leverancier: SM0IPTN000801753
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681434
EAN 5902134201634
SKU leverancier SM0IPTN000801753
Merk PGB FASTENERS
Lengte 175 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V