Artikelcode (SKU): 681435 SKU leverancier: SM0IPTN000801953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681435
EAN 5902134201641
SKU leverancier SM0IPTN000801953
Merk PGB FASTENERS
Lengte 195 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V