Artikelcode (SKU): 681436 SKU leverancier: SM0IPTN000802153
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681436
EAN 5902134201658
SKU leverancier SM0IPTN000802153
Merk PGB FASTENERS
Lengte 215 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V