Artikelcode (SKU): 681437 SKU leverancier: SM0IPTN000802353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681437
EAN 5902134201665
SKU leverancier SM0IPTN000802353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 235 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V