Artikelcode (SKU): 681438 SKU leverancier: SM0IPTN000802553
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681438
EAN 5902134212883
SKU leverancier SM0IPTN000802553
Merk PGB FASTENERS
Lengte 255 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V