Artikelcode (SKU): 681439 SKU leverancier: SM0IPTN000802753
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681439
EAN 5902134201672
SKU leverancier SM0IPTN000802753
Merk PGB FASTENERS
Lengte 275 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V