Artikelcode (SKU): 681440 SKU leverancier: SM0IPTN000802953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681440
EAN 5902134201689
SKU leverancier SM0IPTN000802953
Merk PGB FASTENERS
Lengte 295 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V