Artikelcode (SKU): 681442 SKU leverancier: SM0IPTN010801153
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681442
EAN 5902134201504
SKU leverancier SM0IPTN010801153
Merk PGB FASTENERS
Lengte 115 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V