Artikelcode (SKU): 681443 SKU leverancier: SM0IPTN010801353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681443
EAN 5902134201511
SKU leverancier SM0IPTN010801353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 135 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V