Artikelcode (SKU): 681444 SKU leverancier: SM0IPTN010801553
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681444
EAN 5902134201528
SKU leverancier SM0IPTN010801553
Merk PGB FASTENERS
Lengte 155 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V