Artikelcode (SKU): 681446 SKU leverancier: SM0IPTN010801953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681446
EAN 5902134201542
SKU leverancier SM0IPTN010801953
Merk PGB FASTENERS
Lengte 195 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V