Artikelcode (SKU): 681449 SKU leverancier: SM0IPTN010802553
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681449
EAN 5902134212890
SKU leverancier SM0IPTN010802553
Merk PGB FASTENERS
Lengte 255 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V