Artikelcode (SKU): 681450 SKU leverancier: SM0IPTN010802753
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681450
EAN 5902134201573
SKU leverancier SM0IPTN010802753
Merk PGB FASTENERS
Lengte 275 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V