Artikelcode (SKU): 681451 SKU leverancier: SM0IPTN010802953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681451
EAN 5902134201580
SKU leverancier SM0IPTN010802953
Merk PGB FASTENERS
Lengte 295 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Aandrijving T 30 "
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipt thermo 8mm V