Met een binnendiameter van 13 mm en een buitendiameter van 24 mm past deze ring perfect bij metrische draadeinden van het type M12. De dikte van 2,5 mm zorgt ervoor dat hij stevig op zijn plek blijft zitten, ook wanneer er zwaardere lasten op rusten.