Artikelcode (SKU): 130507 SKU leverancier: SM0SSL0010601503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130507
EAN 5410439219013
SKU leverancier SM0SSL0010601503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 6 MM