Artikelcode (SKU): 169716 SKU leverancier: SM0SSL0010601803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169716
EAN 5410439340489
SKU leverancier SM0SSL0010601803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 6 MM