Artikelcode (SKU): 679854 SKU leverancier: PFDCTG001008001653
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679854
EAN 5410439476881
SKU leverancier PFDCTG001008001653
Merk PGB FASTENERS
Lengte 165 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM