Artikelcode (SKU): 679855 SKU leverancier: PFDCTG001008001953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679855
EAN 5410439476898
SKU leverancier PFDCTG001008001953
Merk PGB FASTENERS
Lengte 195 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM