Artikelcode (SKU): 679856 SKU leverancier: PFDCTG001008002253
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679856
EAN 5410439321112
SKU leverancier PFDCTG001008002253
Merk PGB FASTENERS
Lengte 225 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM