Artikelcode (SKU): 679857 SKU leverancier: PFDCTG001008002353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679857
EAN 5410439321129
SKU leverancier PFDCTG001008002353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 235 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM