Artikelcode (SKU): 679858 SKU leverancier: PFDCTG001008002553
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679858
EAN 5410439321310
SKU leverancier PFDCTG001008002553
Merk PGB FASTENERS
Lengte 255 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM