Artikelcode (SKU): 679859 SKU leverancier: PFDCTG001008002753
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679859
EAN 5410439321327
SKU leverancier PFDCTG001008002753
Merk PGB FASTENERS
Lengte 275 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM