Artikelcode (SKU): 679861 SKU leverancier: PFDCTG001008003353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679861
EAN 5410439323123
SKU leverancier PFDCTG001008003353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 335 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM