Artikelcode (SKU): 679862 SKU leverancier: PFDCTG001008003653
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679862
EAN 5410439323130
SKU leverancier PFDCTG001008003653
Merk PGB FASTENERS
Lengte 365 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM