Artikelcode (SKU): 679864 SKU leverancier: PFDCTG001008004353
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679864
EAN 5410439323178
SKU leverancier PFDCTG001008004353
Merk PGB FASTENERS
Lengte 435 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM