Artikelcode (SKU): 681300 SKU leverancier: SM0BSH00115010155
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681300
EAN 5902134245362
SKU leverancier SM0BSH00115010155
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM