Artikelcode (SKU): 681301 SKU leverancier: SM0BSH00115070425
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681301
EAN 5902134245379
SKU leverancier SM0BSH00115070425
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM