Artikelcode (SKU): 681302 SKU leverancier: SM0BSH00115090105
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681302
EAN 5902134245386
SKU leverancier SM0BSH00115090105
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM