Artikelcode (SKU): 681303 SKU leverancier: SM0BSH00117510155
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681303
EAN 5902134231266
SKU leverancier SM0BSH00117510155
Merk PGB FASTENERS
Lengte 175 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM