Artikelcode (SKU): 681304 SKU leverancier: SM0BSH00117570425
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681304
EAN 5902134245409
SKU leverancier SM0BSH00117570425
Merk PGB FASTENERS
Lengte 175 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM