Artikelcode (SKU): 681305 SKU leverancier: SM0BSH00117590105
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681305
EAN 5902134245416
SKU leverancier SM0BSH00117590105
Merk PGB FASTENERS
Lengte 175 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM