Artikelcode (SKU): 682040 SKU leverancier: HAETTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682040
EAN 5410439471824
SKU leverancier HAETTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM