Artikelcode (SKU): 682041 SKU leverancier: HAETTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682041
EAN 5410439471831
SKU leverancier HAETTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM