Artikelcode (SKU): 682042 SKU leverancier: HAETTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682042
EAN 5410439471848
SKU leverancier HAETTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM