Artikelcode (SKU): 682043 SKU leverancier: HAETTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682043
EAN 5410439471855
SKU leverancier HAETTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM