Artikelcode (SKU): 682044 SKU leverancier: HAETTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682044
EAN 5410439471862
SKU leverancier HAETTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM