Artikelcode (SKU): 682045 SKU leverancier: HAETTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682045
EAN 5410439471879
SKU leverancier HAETTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM