Artikelcode (SKU): 682050 SKU leverancier: HAETTG001008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682050
EAN 5410439471978
SKU leverancier HAETTG001008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM