Artikelcode (SKU): 682051 SKU leverancier: HAETTG001008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682051
EAN 5410439299329
SKU leverancier HAETTG001008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM